Wiedza

Jak szybko można schudnąć na diecie pudełkowej?

By 27 stycznia 2021 10 sierpnia, 2021 No Comments
schudnij z cateringiem

Dieta pudełkowa zyskuje coraz więcej zwolenników, którzy są z niej bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Trudno się temu dziwić, ponieważ dzięki niej można cieszyć się pysznymi, zbalansowanymi posiłkami, które są niezwykle sycące i dodają energii na cały dzień. Czy dieta pudełkowa pozwala zrzucić zbędne kilogramy? Jak szybko można schudnąć stosując catering dietetyczny? 

Czym tak właściwie jest dieta pudełkowa? 

Dieta pudełkowa to zbilansowana dieta, na każdy dzień, która każdego poranka dowożona jest prosto pod Twoje drzwi. Ułożona i przygotowana jest przez specjalistów żywienia, bazuje na naturalnych składnikach i jest dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości, a także preferencji smakowych. Dostępna jest różnorodna kaloryczność, a także posiłki wegańskie, bezglutenowe i bezlaktozowe oraz wiele innych – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie dania zapakowane hermetycznie posiłki po podgrzaniu są gotowe do spożycia.

Jak szybko można schudnąć na diecie pudełkowej? 

Najpierw pytanie: czy na diecie pudełkowej można schudnąć? Tak, o ile jej kaloryczność i zbilansowanie jest odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb organizmu. Średnio w miesiąc można “zrzucić” od 4 do 6 kilogramów, jednak tempo chudnięcia zależne jest od wielu czynników między innymi od: płci, ogólnego stanu zdrowia, składu ciała (ilość tkanki tłuszczowej), ilości wypijanych płynów w ciągu dnia, przyjmowanych suplementów, leków oraz wieku danej osoby. Niezwykle istotna jest również podejmowana, regularna aktywność fizyczna, która znacząco przyspiesza proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej i dążenia do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Inne korzyści diety pudełkowej 

Dzięki diecie pudełkowej można zyskać wiele korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność czasu – nie trzeba robić zakupów i spędzać wielu godzin na gotowaniu. Wystarczy, że zamówisz dietę, codziennie odbierzesz ją od kuriera, a następnie o określonej godzinie przygrzejesz posiłek i gotowe! Ponadto jest to również oszczędność pieniędzy – dzięki diecie pudełkowej nie kupujesz produktów, które się zmarnują. Catering dietetyczny cechuje się aktywnym wspieraniem środowiska ze względu na użytkowanie ekologiczne opakowania, w pełni poddające się recyklingowi. Dzięki takiej diecie każdy ma możliwość spróbowania nowych smaków oraz skosztowanie dotąd nieznanych posiłków i dań, a ponadto istnieje możliwość zmiany diety, dopasowania posiłków do swoich zmieniających się w czasie potrzeb i wymagań.

Korzystanie z cateringu dietetycznego może przynieść wiele zaskakujących korzyści dla Twojego zdrowia i nie tylko. Przede wszystkim pozwoli Ci to na spożywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, co w konsekwencji przełoży się na utratę zbędnych kilogramów. Jak szybko można schudnąć na diecie pudełkowej uzależnione jest od wielu czynników, jednak regularna  aktywność fizyczna znacznie przyspiesza cały proces utraty niechcianej wagi.