Menu na 25.10.2021- 29.10.2021 ( poniedziałek w Boliwii )

Kliknij i zamów 😊

  • Dieta „Bez laktozy i pszenicy” jest to dieta Premium, która zawiera w sobie produkty bez pszenicy i laktozy.
  • Dieta „Dla Mam” jest to dieta Premium, która zawiera w sobie więcej warzyw i owoców.  Z diety „Dla Mam” wykluczone są surowe mięso, ryby, produkty mleczne z mleka niepasteryzowanego, surowe kiełki, ostre przyprawy, produkty wędzone.
  • Dieta „Bez mięsa” zawiera: ryby, owoce morza, jaja, nabiał.
  • Dieta „Niższe IG” podstawą menu jest dieta Premium, z której produkty o wysokim IG są zastąpione produktami o niskim IG.
  • Dieta „Lekkostrawna” podstawa menu jest dieta Premium, z której produkty niezalecane są zastąpione produktami lekkostrawnymi.

***Menu które jest na stronie to menu planowane na przyszły tydzień. Główną bazą menu jest Dieta „Premium”  która jest odpowiednio modyfikowana dla pozostałych rodzajów diet. Czasami menu może się różnić w związku z dostępnością świeżych produktów.

ALERGENY – LEGENDA
1.Zboża zawierające gluten 2.Skorupiaki i produkty pochodne 3.Jaja i produkty pochodne 4. Ryby 5.Orzeszki ziemne i produkty pochodne 6.Soja i produkty pochodne 7.Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) 8.Orzechy 9.Seler i produkty pochodne 10.Gorczyca i produkty pochodne 11.Nasiona sezamu i produkty pochodne 12.Dwutlenek siarki i siarczyny 13.Łubin i produkty pochodne 14.Mięczaki i produkty pochodne