Osiągnij wymarzoną sylwetkę i sprawność ciała jeszcze szybciej!

  • Pomogą Ci w tym treningi personalne pod okiem wykwalifikowanej kadry. Każdy Klient otrzyma indywidualnie dopasowany program, z uwzględnieniem jego możliwości, a także wsparcie w trakcie drogi do upragnionego celu. Wszystko zaczyna się od małego kroku, który systematycznie powtarzany doprowadza do spektakularnych rezultatów, z których bez wątpienia będziesz dumny.
  • Nie czekaj – dołącz do drużyny Pan Catering i rozpocznij treningi personalne z nami w Fit For Free, Calypso Avenida w Poznaniu lub Termach Tarnowskich w Tarnowie Podgórnym. Wskażemy Tobie kierunek, w jakim powinieneś dążyć i zmotywujemy do działania w chwilach zwątpienia. Systematycznie będziemy również sprawdzać osiągnięte przez Ciebie rezultaty, czyli kamienie milowe, mówiące o tym, jak blisko jesteś zdobycia swojej wymarzonej sylwetki. Przez cały czas będziesz otoczony opieką trenera personalnego, który skoryguje i wskaże, jak właściwie wykonywać dane ćwiczenie, co jest gwarantem bezpieczeństwa w trakcie wspólnych zajęć.

Zależy nam na nawiązywaniu partnerskich relacji, dlatego zawsze przypomnimy po co to wszystko robisz, a na końcu wspólnej drogi pogratulujemy sukcesu!

Trening personalny - pierwszy trening

Pierwszy trening

Wypróbuj za jedyne 50 zł!
Trening personalny

Trening